3 priežastys, kodėl naudinga aktyviai leisti laiką lauke net prastu oru
3 priežastys, kodėl naudinga aktyviai leisti laiką lauke net prastu oru

Orams vėstant dažnas atsisako aktyvių veiklų lauke ir perkelia jas į sporto sales. Bet visiems puikiai žinoma, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Pasirinkę tinkamą bei kokybišką avalynę ir aprangą, aktyvia lauko veikla galėsite mėgautis bet kokiu oru.

Puiki savijauta

Bėgimas, ėjimas, pasivaikščiojimai anksti ryte – puiki galimybė susikaupti, pasiruošti dienos darbams, pripildyti kūną energija. Buvimas gryname ore pagerina nuotaiką, padeda susikoncentruoti ir pasitikti naują dieną žvaliai.

Kūno balansas ir lankstumas

Keliai, miškai, įkalnės, nuokalnės – tikras lobis mūsų kūnui. Besikeičiantis reljefas tiesiog tobulas įrankis, galintis pagerinti jūsų pusiausvyrą, sustiprinti raumenyną. Tačiau čia labai svarbu sau nepakenkti. Kad pajustumėte maksimalią naudą bei apsaugotumėte kūną nuo traumų labai svarbu tinkama apranga, o ypač avalynė. Juk netikėtai atsiradusi nuospauda ar patemptas raištis nėra tai, kas pažadintų užsidegimą intensyviau sportuoti. Todėl tinkamas pasiruošimas – pusė kelio į gerą savijautą.

Puiki kardio treniruotė

Aktyvi veikla lauke stiprina raumenis, tačiau verta paminėti ir tai, kad ėjimas, bėgimas ar žygiavimas taip pat yra ir kardio treniruotė, kurios metu stiprinama širdis. Ir tai dar ne viskas! Aktyvi veikla lauke degina nereikalingas kalorijas, padeda sustangrinti kūną, gerina miego kokybę, mažina stresą.

 Argi tai nėra svarios priežastys pagerinti savo gyvenimo kokybę jau dabar?